Aktualizacja oprogramowania QuikRead go®

Witamy na stronie aktualizacji oprogramowania QuikRead go®. Tutaj możesz pobrać najnowszą dostępną wersję oprogramowania QuikRead go na nośnik USB i z niego przeprowadzić aktualizację oprogramowania urządzenia QuikRead go. Postępuj zgodnie z poniższą instrukcją, aby aktualizacja oprogramowania przebiegła pomyślnie.
 
Jeśli podczas aktualizacji oprogramowania urządzenia QuikRead go potrzebujesz pomocy, przejdź do listy często zadawanych pytań (link poniżej). Jeśli potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się drogą mailową z lokalnym dystrybutorem lub ze spółką Aidian: info@aidian.pl
 
Ta witryna aktualizacji oprogramowania jest przeznaczona dla nabywców w krajach, gdzie system jest zarejestrowany. Ta wersja systemu QuikRead go nie jest zarejestrowany w USA.
Często zadawane pytania
Czy przy wprowadzaniu numeru seryjnego urządzenia muszę odróżniać duże i małe litery?
Nie jest ważne, czy podczas wprowadzania numeru seryjnego użyjesz małych lub dużych liter.
 
Czy nośnik USB powinien być pusty?
Nie, na nośniku USB mogą być pliki, jednak powinien mieć co najmniej 1 GB wolnego miejsca.
 
Do jakiego urządzenia jest przeznaczona dana strona z aktualizacją oprogramowania?
Strona z aktualizacją oprogramowania jest przeznaczona do urządzenia QuikRead go dla nabywców w krajach, gdzie system jest zarejestrowany. Ta wersja systemu QuikRead go nie jest zarejestrowany w USA.
 

Jakie nowe funkcje zawiera wersja 8.2.2 oprogramowania dla urządzenia QuikRead go?

Zobacz funkcje tutaj

 
Pobrałem plik z oprogramowaniem na nośnik USB, ale urządzenie QuikRead go danego nośnika nie znalazł (na ekranie nie pojawiła się ikona USB). Co należy zrobić?
Nośnik USB jest uszkodzony lub nie jest w formacie FAT32, nie jest podzielony na partycję podstawową, oznaczoną jako aktywna. Spróbuj użyć innego nośnika USB lub go sformatuj.
 
Gdzie mogę znaleźć numer seryjny urządzenia?
Numer seryjny urządzenia znajduje się na spodzie urządzenia. Więcej informacji na obrazku w punkcie „Wprowadź numer seryjny swojego urządzenia.”

Wybierz region

USA Pozostałe kraje

Wprowadź numer seryjny swojego urządzenia

Numer seryjny urządzenia znajduje się na spodzie urządzenia.

Wprowadź swoje dane kontaktowe.

Twoje dane zostały pomyślnie zapisane.

Wprowadzone dane są nieprawidłowe. Sprawdź wprowadzone dane.

Zapisz

Pobierz najnowszą wersję oprogramowania na nośnik USB. Po zakończeniu pobierania, wyjmij nośnik USB z komputera. Włóż nośnik USB do jednego z portów USB urządzenia QuikRead go.
 
Informacje o nośniku USB:
Nośnik USB powinien posiadać minimalną pamięć 1 GB, w FAT32, podzieloną na partycję podstawową, oznaczoną jako aktywna. Przed pobraniem oprogramowania na nośnik USB upewnij się, czy urządzenie QuikRead go potrafi rozpoznać nośnik USB. Można to stwierdzić, wkładając nośnik USB do jednego z portów USB urządzenia QuikRead go. Gdy urządzenie rozpozna nośnik USB, na ekranie pojawi się ikona USB.
 
Wyodrębnianie treści:
1. Pobrany plik jest skompresowany i należy go na nośnik USB rozpakować. Znajdź pobrany folder (gdzie został pobrany plik). Polecenia w różnych przeglądarkach mogą się nieznacznie różnić.
Uwaga: Podczas pobierania plików na nośnik USB proszę nie zmieniać nazw plików ani folderów. Plik powinien być nazwany “qrzwupdate”.
 
2. Prawym przyciskiem myszy kliknij na pobrany plik i wybierz "Wyodrębnij wszystkie pliki". Wybierz nośnik USB i rozpakuj zawartość. Opcję "Wyodrębnij wszystkie" można również znaleźć w menu "Otwórz" / "Wyodrębnij wszystkie pliki".
 
Po rozpakowaniu pliku postępuj zgodnie z instrukcjami podanymi w instrukcji.
 
Jak wgrać najnowsze oprogramowanie do urządzenia:
Przeczytaj instrukcje dotyczące aktualizacji oprogramowania.
 

Region, numer seryjny i informacje o użytkowniku są obowiązkowe.
Filename
SHA-1 Hash

Jeśli straciłeś hasło administratora, możesz poprosić o tymczasowe hasło administratora tutaj. Hasło tymczasowe może być użyte tylko raz i jest ważne przez tydzień. PROSZĘ ZWRÓĆ UWAGI Użyj dużych czcionek w numerze instrumentu. Wprowadzając tymczasowe hasło do QuikRead, zwracaj uwagę na wielkie i małe litery. Mniejsze czcionki można znaleźć za przyciskiem Abc na wirtualnej klawiaturze QuikRead go.

Region, numer seryjny i informacje o użytkowniku są obowiązkowe.